Říjen 2008

vanessa

31. října 2008 v 15:35 | karolinka |  vanessa anne hudgen
Vanessa Hudgens o Muzikálu ze střední
Vanessa Hudgens / foto: Egotastic!

Vanessa Hudgens o Muzikálu ze střední


Hvězda "Muzikálu ze střední" ztělesňuje sny miliónů dívek na světě svou rolí chytré, ale velmi pohledné studentky Gabrielly Montez, která navíc získá srdce školní basketbalové hvězdy Troye Boltona. ROZHOVOR
24. října 2008
Devatenáctiletá Vanessa se v roli Gabrielly objeví už potřetí, do kin míří závěrečný snímek série nazvaný "Maturitní ročník". Hudgens hraje už od svých tří let, první film natočila před pěti lety.

Vanessa Hudgens / foto: Egotastic!

Vanessa Hudgens / foto: Egotastic!

Má zajímavé kořeny, její krev je zčásti filipínská, čínská, španělská, irská a je tam i krapet indiánských genů. Snad i proto patří pohledná herečka k nejčastěji vyhledávaným hollywoodských kráskám.


Vanessa Hudgens / foto: Egotastic!

Nejen o úspěchu trojice filmových Muzikálů ze střední, ale i o svých osobních zážitcích ze školy hovořila v následujícím interview s agenturou Reuters.

Bude se ti stýskat po filmové střední škole?
Mám pocit, že filmování Muzikálů ze střední byla moje opravdová střední škola. Strávila jsem natáčením tři roky, skoro čtyři, objevila spoustu úžasných kamarádů, potkala skvělé lidi, o nichž vím, že jim budu moci kdykoliv zavolat. Vlastně jsem s nimi vyrůstala a vyrostla.

Maturitní ples v posledním filmu je velmi romantický. Ty jsi ale nic takového nezažila…
Ten filmový ples je určitě mnohem lepší než ty normální, které lidé zažívají. Oblékla jsem si nejkrásnější šaty, všechno to bylo jako ve snu, čirá fantazie. Tančili jsme, bylo to úžasné. Něco takového jsem zažila prvně v životě.

Jak se vyrovnáváš s ohromnou popularitou a fanoušky?
Je to bláznivé. Pokaždé, když jdu na premiéru, cítím mravenčení v břiše, protože je to úžasná věc, které jsem byla součástí. Zdá se, že každý je z toho nadšený, ať už jsme kdekoliv na světě. Ve Španělsku na nás čekali před garážemi a obklopili náš vůz, když jsme odjížděli. Ale i přesto žiji normálním životem. Nejsem celou dobu nalíčená, načesaná a oblečená. Chodím normální nakupovat, dělám spoustu obyčejných věcí.

Vanessa Hudgens / foto: Egotastic!

Co ti fanoušci říkají a píšou?
Že naše filmy je inspirovaly, aby si vyzkoušeli různé věci a šli si za svými sny. Filmy dávají dětem odvahu udělat krok stranou, udělat něco, na co by si jinak netroufly, udělat to, co opravdu chtějí. Je úžasné, že dáváme rodinám něco, na co mohou koukat společně a užít si to.

Co plánuješ dále? Nebojíš se toho, že ses zařadila do určité škatulky?
Dívám se do budoucnosti, ale to neznamená, že bych se chtěla oddělit od Gabrielly, protože to byla úžasná role. Je vždycky krásné zahrát si chytrou dívku. Ale samozřejmě chci hrát i jiné typy žen. Ve svém novém filmu "Bandslam" mám roli, která je mnohem temnějš

zac efron

31. října 2008 v 15:17 | karolinka |  zac efron
Zac Efron: z trdla sexy idolem
Zac Efron / foto: Reuters

Zac Efron: z trdla sexy idolem


Příběh Zaca Efrona připomíná pohádku. O tom, jak se jeden obyčejný kluk stal idolem dívek a žen na celém světě.
22. října 2008
Efron se proslavil jako basketbalová hvězda, která získá srdce nejkrásnější dívky na škole v kasovním trháku Muzikál ze střední. To byl pro něj šok, jak sám říká, na škole ve sportu nikdy nepatřil k nejlepším, spíš byl takové trdlo, nešika.

Ani v divokých snech
"Nikdy, ani v těch nejšílenějších snech jsem si něco takového nedokázal představit," řekl jednadvacetiletý herec agentuře Reuters. "Chodil jsem normálně do školy, hraní pro mě bylo jen koníčkem, až do konce studií."

Jakmile jednou otevřel dveře továrny na sny, Hollywoodu, už nebylo cesty zpět. Jeho kariéra i popularita strmě rostly. Televizní série studia Disney byla natolik populární, že mezi mladými děvčaty způsobila šílenství podobné někdejší Beatlemánii. Navíc do kin přichází třetí Muzikál ze střední s podtitulem Maturitní ročník.

Jeho životní příběh, kterak se z obyčejného teenagera stala hvězda, jen posiluje jeho image lamače dívčích srdcí. Vedle popularity i slušného obohacení bankovního účtu přineslo Efronovi natáčení i lásku. Stýká se s Vanessou Hudgens, která hraje jeho přítelkyni i na plátně.


Vše začalo před dvěma lety
Muzikál ze střední začal jako televizní muzikál v roce 2006. Ale už tehdy zaujal milióny diváků na celém světě, proto přišla dvojka včetně koncertů, vyprodaných show i zábavných atrakcí v rámci Disneyho království, DVD s filmem se prodávala jako housky na krámě. Není divu, že tohle "oslíčku, otřes se" pokračuje tentokrát filmovou podívanou.

Nový snímek je opravdu v duchu podtitulu Maturitní ročník. Hlavní postavy Troy a Gabriela jsou v posledním ročníku střední školy a blíží se závěrečný ples. Zatímco ve filmu je samozřejmě vše úžasné, Zac Efron vzpomíná na svůj maturiťák trochu jinak.

"Kluci to cítí spíš jako povinnost, velká chvíle je to hlavně pro holky. Tak to zkusíte, snažíte se, aby si to vážně užily, aby to bylo dobré rande. Jenže, musel jsem si půjčit oblek a znáte to, půjčené nikdy dobře nesedí," zavzpomínal.


"To nejlepší? Snad přede mnou"
Efron věří, že to nejlepší v jeho herecké kariéře ho ještě čeká. Rozlučka s postavou Troye má být jen dobrým startem.

Na uvedení čekají dva jeho snímky, romantická rodinná komedie "17 Again", ta je o chlapíkovi, který se chce znovu vrátit na střední (jak příznačné), a "Me and Orson Welles", v níž hraje mladíka z třicátých let minulého století toužícího uspět na Broadwayi.

"Snažím se stále se někam sunout, učím se, stále toho ještě o herectví nevím. Obdivuji herce, jako jsou DiCaprio či Depp, že se stále dokáží vyvíjet. Zatím to ale neberu úplně navážno, chci se hlavně bavit. Vždyť je to zábava," doplnil stále plachý Efron.

vanes hudgens

30. října 2008 v 19:26 | karolinka |  vanessa anne hudgenVanessa Hudgens: Nahé fotky mě vyškolily


Vanessa Hudgens: Nahé fotky mě vyškolilyKdyž před rokem unikly nahé fotografie mladé herečky Vanessy Hudgens, která je známá především z Muzikálu ze střední, málem jí to zničilo kariéru. Dnes s odstupem říká, že to pro ni byla velká škola.Když skandál vypuknul, měla pěkně našlápnuto. Milióny fanoušků z celého světa jí ležely u nohou, hrála si na slušňačku, svým image měla podpořit svou roli plaché Gabrielle ze seriálu. Jenže… Na internetu se objevily hanbaté fotografie a s pověstí slušné holky byl konec.
Nafocené vnady fanoušky zmátly. Líbila se jim ta plachá, neprůbojná holka z televizní obrazovky. Spekulovalo se, že v pokračování televizního hitu, který se měl vůbec poprvé ukázat na stříbrných plátnech kin, se ani neobjeví. Že by fotky mohly kazit dojem z populární série. Nakonec se tak nestalo, Vanessa se ve filmu objevila stejně jako další hrdinové. Ale přiznala, že to pro ni byla hodně tvrdá škola. "Nerada se o tom bavím, mělo to být čistě privátní, nikdy se to nemělo dostat ven," říká herečka, ale dodává, že ničeho nelituje. "Myslím, že všechno má svůj smysl a nic z toho, co jsem udělala, bych nevzala zpět." Žádné lechtivé scény ve filmu
Traumatizující zážitek s ní prožívala také rodina a přátelé. "Pomohli mi, podpořili mě, to byla vzpruha. Byla to škola, pak mě všichni pořád sledovali a čekali, jestli zase něco takového vyvedu. Bylo to těžké, ale je to za mnou. To mě těší, jsem šťastná," citoval Vanessu deník Mirror.
V trojce Muzikálu ze střední si místo lechtivých scén užije hlavně romantiku se školní basketbalovou hvězdou Troyem Boltonem v podání Zaca Efrona. "V trojce není žádný sex, drogy, násilí, je to milý film. V posledním dílu maturujeme a tím končíme," doplnila 19letá herečka, která s Efronem randí i v reálu. Právě jemu byly sexy fotky nejspíše určeny. Život se Zacem
A jaký je Zac Efron, sen mnoha dívek z celého světa? "Pohodář. Když jsem ho potkala, říkala jsem si, že je těžké nebýt přitahován někým tak zajímavým, jako je on. Naštěstí to viděl stejně. Trávíme spolu spoustu času, ale řadu věcí děláme také odděleně. Je nám spolu hezky," prohlásila mladá hvězdička.
Vanessa Hudgens se ve světě neztratí. Její fanoušci už pomalu zapomněli na ony nahé fotografie, místo toho kupují její nové hudební album, vedle toho točí další film "Bandslam". Koupila si vlastní dům v Los Angeles a libuje si, že rodiče má hned za rohem. "Nezávislost je fajn. Rodiče jsou skvělí, vědí, že tohle je něco, po čem jsem toužila. I když se občas zastaví a naplní mi ledničku," smála se Vanessa.

zaness

30. října 2008 v 16:40 | karolinka |  zanessa

zaneska fotečky

29. října 2008 v 18:26 | karolinka |  zanessashotty

29. října 2008 v 17:42 | karolinka |  vanessa anne hudgen


obrázky Zaca efrona

29. října 2008 v 17:37 | karolinka |  zac efron

http://www.zacefron.nl/images/fancorner/009.jpg
tohle vypadá uplně jako doopravdy.vanesin pejsek shadow

29. října 2008 v 17:35 | karolinka |  vanessa anne hudgen
vanessa hudgens shadow 02

fotky+animka z natáčení hsm3

28. října 2008 v 16:42 | karolinka
Tady je několik fotek + 1 animka z natáčení a traileru HSM 3 :))

zac má scénář hsm3

28. října 2008 v 16:39 | karolinka
ady jsou obrázky jak Zac drží scénář a tankuje svoje supr auto.

fotky z natáčení

28. října 2008 v 16:36 | karolinka
Dnes tu pro vás mám kupu parádních foteček z průběhu natáčení High School Musical 3. Doufám že se fotky budou líbit. Další fotky jsou v pokračování článku..
zac efronzac efronzac efronzac efron
zac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efron
zac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efronzac efron

fotky z natáčeni hsm2

28. října 2008 v 16:31 | karolinka
Pořád se oběvují fotky z HSM3 ale také nějaká změna. Oběvily se fotečky z natáčení HSM2.
kajuska-hsm.blog.cz

remix

28. října 2008 v 16:29 | karolinka
Ná nějakém blogísku o HSM jsem sehnala takový REMIX hitů z High School Musical 2!!! Je to super!!! Sama jsem si to poslechla a mi se to teda líbilo a co vám?? Pisejte do komentíků!!!:-))
Click na celý článek

panenky

28. října 2008 v 16:28 | karolinka
Tady je fotka panenek ''Sing Together'' z HSM 3. Můžete na ní vidět zleva Sharpay, Troye a Gabriellu. :))

zaca efrona narozeniny

27. října 2008 v 16:08 | karolinka |  zac efron
Zac Efron oslavil 18/10 2oo8 své 21.narozeniny..Na oslavě samozřejmě Ashley - bývala přítelkyně, kolegyně z HSM a nejlepší kamarádka Vanessy - nechyběla :)


can i have

26. října 2008 v 16:20 | karolinka
video

web

26. října 2008 v 16:02 | karolinka

Official web site HSM 3!

7.6.2008 19:25 |
HSM 3: Senior Year už má své webové stránky!! Nachází se ...TADY... a je to tam mocky pěkně udělané!! :-)) Určitě se tam mrkněte :-))

upoutávka

26. října 2008 v 16:00 | karolinka
Další upoutávka na HSM3. Když klikneš na DOWNLOAD tak si upoutávku stáhneš. Když klikneš na WATCH tak se na upoutávku koukneš na youtube.com a kdyš na CAPTURES tak se ti oběví fotečky z této upoutávky.

hsm 3 ukázka

26. října 2008 v 15:59 | karolinka
Tady je videjko HSM 3 z ABC Family v zákulisí :))
DOWNLOAD | WATCH | CAPTURES (soon)

high school musical 3

26. října 2008 v 15:54 | karolinka

Photoshoot de HSM3

18.10.2008 13:44 |
klasné mocinky klásné