Září 2009

KLUČIČÍ ÚHEL POHLEDU: Jaké kalhotky máme nejradši?

26. září 2009 v 10:26 | karolinka |  holki
Pořád se ptáte, v jakém prádle se nám nejvíc líbíte. Tak jsem pro vás udělal malou anketku mezi kámošema. Ale po pravdě - nejradši vás máme úplně nahé. :-)

Hvězdná porota


Daniel
Zdroj: Fotolia
Daniel, 18 let
Odborník na ženská témata a milovník holek, které je takzvaně za co chytit. Jeho snem je odjet na Jamajku surfovat.

Hynek
Zdroj: Fotolia
Hynek, 17 let
Budoucí student žurnalistiky a velký obdivovatel reportéra Borata. Jednou chce být jako on. Tak dobrý!


Patrik
Zdroj: Fotolia
Patrik, 16 let
Nadaný skateboardista, kterého kromě prkna zajímají počítačové hry a samozřejmě sexy holky, které mají svůj styl.Nic moc klasika


kalhotky
Zdroj: Fotolia
Těmhle kalhotkám obvykle říkáme bombarďáky. Takové podle nás nosily naše babičky, takže nám zrovna moc sexy nepřijdou, ale někomu se to líbit může. Jen nevíme komu. :-D

Daniel: Kdyby se i ta nejvíc sexy roštěnka svlíkla a na sobě měla tohle, nic by nebylo.
Hynek: Tak jako na spaní asi dobrý, ale na romantický chvilky? Nic moc.
Patrik: Co to je? Nechápu, že se něco tak děsnýho ještě vyrábí? Zakázal bych to!

Výsledek: Holky, jestli máte ve skříni takovýhle bavlněný spodky, radši je vyhoďte!
Tyhle maj' šťávu


kalhotky
Zdroj: Fotolia
Vzrušující černý kousek, který nás opravdu dokáže zvednout ze židle. Tyhle kalhotky nám hned připomenou, jak nás vy potvůrky dokážete svádět. A za to jsme rádi!

Daniel: Tak tohle jsou pro mě naprosto ideální kalhotky. Tleskám!
Hynek: Hmmm, to musí být pořádná kočka. Škoda, že jí není vidět do obličeje.
Patrik: Trochu z toho jde strach, ale zároveň je to hodně sexy. Líbí se mi.

Výsledek: Kalhotky pro všechny smyslné holky, které nám plní naše sexuální sny.

SEX A LÁSKA: Masturbace, děláme to všichni!

26. září 2009 v 10:25 | karolinka |  holki

Ať o tom mluví, nebo ne, masturbuje každý. Přestaň se stydět a zapoj sebeuspokojování do vašich společných hrátek.

Jak to dělají holky

První orgasmus
Podle průzkumu z roku 2008 se zjistilo, že osm holek z deseti prožilo svůj první orgasmus samo se sebou. Proč? Protože ty sama nejlíp víš, jak si udělat dobře. A to je na masturbaci nejlepší. Nemusíš čekat, až bude tvůj kluk připraven, můžeš si to udělat kdekoliv a kdykoliv. Sama! Spousta holek se ptá, jak je možné, že při masturbaci dosáhne orgasmu vždy, ale s klukem nikdy. Odpověd je jednoduchá: ty víš, jak se rozpálit.
Rada Dívky:
Chceš, aby tvé vyvrcholení bylo co nejlepší? Zkus to ve vaně. Připrav si příjemnou atmosféru. Zapal svíčky, dej si voňavou pěnu a užívej si. Jen pozor, aby tě někdo nevyrušil.

Jak to dělají kluci

Jak se vzrušují
Kluci jsou mistři světa na to, jak si způsobit rozkoš. Začínají s masturbací mnohem dřív než holky! Při sebeuspokojování si představují hodně divoké věci, často myslí na své bývalky nebo sexy celebrity. Třou si a přetahují penis nebo si pohrávají se svými varlaty. Mnoho kluků přijde na masturbaci náhodou, může se jim třeba ztopořit při mytí.
Rada Dívky:
Kluci občas cítí silnou potřebu masturbovat, i když to v té chvíli není úplně vhodné. V tom případě se snaží ejakulovat co nejrychleji, nejlépe v koupelně nebo na záchodě.


Jak si to děláte navzájem?

Dva jako jeden
Masturbace není něco, co bys musela dělat, jen když jsi sama. Mnoho kluků totiž považuje pohled na masturbující holku za hrozně moc vzrušující. Je přece tak zajímavé dozvědět se, jak tvůj partner dosahuje orgasmu sám. Aspoň pak můžeš použít techniky, které od něj odkoukáš, k tomu, abys ho pak perfektně uspokojila ty sama. Masturbace s tvým klukem odstraní veškeré tvé zábrany a pomůže vám se více navzájem sblížit.
Rada Dívky:
Řekni mu, ať ti ukáže, jak se uspokojuje. Bude překvapený, že chceš vědět jeho intimní tajemství. Váš vztah to posune zase o kousek dál. Je to lepší pro dlouhodobější vztah, kdy už nemáte mezi sebou tajemství.

Poznej kluka do 10minut

26. září 2009 v 10:23 | karolinka |  holki

SEX A LÁSKA: Do 10 minut poznej, jestli za to stojí


Stačí chvilka a hned můžeš zjistit, co je to za kluka. Jestli má cenu se s ním ještě vidět nebo ho rovnou odepsat.

1. První dojem
Stačí jen půl minuty a tvůj mozek vyhodnotí, jestli se ti ten kluk, který jde proti tobě, líbí, nebo ne. Stačí ti pouhých 30 vteřin, abys ho zrentgenovala od hlavy až k patě a zařadila ho do kategorie atraktivní/neatraktivní. To, jestli tě bude přitahovat, nebo ne, neovlivníš. Ten, co se líbí tobě, může tvé kámošce připadat naprosto příšerný. Ale díky bohu, že máme každá jiný vkus.

2. Jak se tváří
To, že se ti nějaký kluk fyzicky líbí, ještě neznamená, že ti bude sympatický. Kolikrát už se z nádherného kluka vyklubal naprostý idiot, že? U kluka, se kterým se chceš poznat lépe, je důležité, jak se tváří. Jestli se usmívá nebo laškovně pomrkává, je to na dobré cestě. Ale jestli se na tebe šklebí, vypadá otráveně nebo nafoukaně, hned na něj zapomeň.

3. Co má za styl
Pokud ujíždíš na hiphopu a kluk, co se ti líbí, se obléká jako emař, věř, že vám to klapat moc nebude. Proč, když jde jen o hudbu? Omyl! To, jakou poslouchá hudbu a jak se obléká, vypovídá o tom, jaký je, jaké vyznává hodnoty a jaký je jeho životní styl. Tak bacha na extrémní rozdíly, protože z toho by v budoucnosti mohly být docela velké konflikty.

4. Jeho kámoši
Jestli jde ten frajer sám, nic nezjistíš, smůla. Ale pokud má kolem sebe kámoše, vyčteš toho celkem dost. Jak na tebe jeho parta působí? Věř, že pokud si s ním něco začneš, budeš jeho kámoše potkávat dost často. Koukni se na ně a uvědom si, jestli jsi ochotná je skousnout. Protože to nejhorší, co můžeš ve vztahu udělat, je zakazovat nebo kritizovat kámoše svého kluka. Tohle se vždycky obrátí proti tobě! Ale pokud ti už na první pohled připadají fajn, máš vyhráno. Jde o to, aby ses mezi nima cítila příjemně. Protože by v budoucnu byla fakt škoda, kdyby ses nemohla chodit bavit ven s celou jeho partou jen proto, že by ti prostě nesedla.

5. Jak mluví
S někým se baví, ale jakmile tě uvidí, zakoktá se, ztiší hlas a není schopný dokončit větu? Tak to je dobré znamení, protože si tě všiml a je z tebe úplně paf. Pokud ale začne hulákat a snaží se předvádět, aby na sebe upozornil, je to frajírek, který si potřebuje jen něco dokazovat. K čemu by ti někdo takový byl? To je pod tvou úroveň, nemyslíš?

JAk na kluka

26. září 2009 v 10:21 | karolinka |  holki

Jak na kluka

srdíčka
Ahojda holčiny!Líbí se vám nějaký kluk,a vy neustále tápete jak na něj? Tak tento článek je přímo pro tebe!

Nesmíš zapomenout - kluk je lovec,a ty jsi oběť.Ano,naznačuj mu že se ti líbí,ale jinak mu dej taky prostor se vyjádřit.Nebo vysvětlení kočka a myš : kluk je kočka a ty si myš. Kočka neustále prohání myš, myš vydatně utíká, ale někdy i zpomalí, aby kočka neztratila stopu.Kočka si stále myslí že myš dostane,a to se taky stane.
Tady máš dobré flirtovací triky:
*Koukej se mu hluboko do očí
*Zdrav ho
*Usmívej se na něj
*Povídej sis ním, poznáš jaký skutečně je
*Buď na nějmilá
*Neuháněj ho HNED jestli s tebou chce chodit!
sexy
Bohužel,někteří kluci už holčinu mají.Je to smutné,ale chovej se k němu stejně mile -usmívej se na něj,zdrav ho.Prostě jako normálně.Pokud se mu líbíš a miluje tě,opustí dívku a půjde k tobě.
Pokud ne,nesesyp se jak bábovka! Klidně mu řekni,že tě zklamal,ale podívej se i po ostatních chlapcích!

Na chlapcetaké zapůsobí, když změníš vzhled.Náušnice, účes, sexy oblečení ...... avšak podmínkou to není!A nezapomeň: Úsměv je tvojí největší zbraní! Neboj se ji použít!
A....
Narovnej se!Sice sexy,ale hrbáč kluka neoslní. Narovnej se! Vypadá to 100x líp :o)
A taky! Nestyď se! Buď sebevědomá,nepřetvařuj se,buď svá!
Věř mi,kluci vycítí jaká doopravdy jsi!
heart
Bojíš se ho zeptat jestli s tebou chce chodit?
Neboj!Prostě až bude někdy SÁM a na místě kdeby vás nemohl NIKDO slyšet odchytni,dívej se mu do očí,a zeptej se ho! Bojíš se že by to vyžvanil okolí? Neboj! Pokud je to ten pravý,nechá si to malé tajemstvíčko pro sebe! Prostě tomu dej volný průchod a víc už neřeš,protože čím víc nad tím budeš přemýšlet,tím horší to bude!

A taky...pokud máš kluka, nehlídej si ho na každém kroku! Vždyť ty si taky občas vyrazíš s kamarádkami na diskotéku apod.,tak proč ne on?!
Musíš mu taky zanechat jeho soukromí. Znám i ty případy, kdy holka ukradla klukovi mobil a pročítala jeho sms, obrázky, hovory...... to je teda out!
Jak by bylo tobě kdyby ti to kluk udělal? Mě teda asi moc dobře ne!
Taky to chce časem vztah trochu okořenit.Už v něm zavládá menší nuda,nemáte si o čem povídat,anebo by jsi chtěla něco podniknout? Do toho! Zorganizuj menší výlet,k vodě na člun,do aquaparku,na diskotéku prostě kamkoliv se ti bude líbit!Můžete sebou vzít i přátele......bylo by to hezké ne?
A ROZCHOD...
Rozchod je jedna z těžkých částí každého vztahu. Až spolu budete venku, normálně mu řekni, že to mezi vámi neklape, a že bys chtěla svobodu, bez kluka.Je těžké odhadnout jak se s tím kluk smíří,ale hold to musí zvládnout sám.On to časem pochopí.Hlavně s ním nechoď ze soucitubroken heart! To není opravdová láska.
A hlavně: Buďte realistické,takže ihned zapomeňte na balení Zaca Efrona nebo Organda Blooma :D

Jméno kluka

26. září 2009 v 10:19 | karolinka |  holki

Co ti prozradí JEHO jmého?

Bavili se tím už naši prarodiče. Čím? - Květomluvou, Jménomluvou...Co tě ještě napadne? Teď máš možnost si vyzkoušet Jménomluvu na jméno Tvého kluka, nebo kamaráda.

Co ti prozradí jeho jméno?
Bavili se tím už naši prarodiče. Čím? - Květomluvou, Jménomluvou...Co tě ještě napadne? Teď máš možnost si vyzkoušet Jménomluvu na jméno Tvého kluka, nebo kamaráda.
Jak se jmenuje tvůj kluk? Zvol začáteční písmeno jeho křestního jména. Co ti vyjde?

A - nepřipomíná domeček? Určitě tě pozve k sobě domů…
B - On je báječný kluk. Tak se ho drž a ať ti ho nepřebere jiná.
C - náušnice? V nejbližší době tě obdaruje.
D - na výlety ho netahej. On je radši doma.
E - taky vidíš hrabičky? Chce mít hospodářství.
F - klíč? Podaří se mu odemknout tvoje srdce?
G - má rád gladioly.
H - židlička, že jo? A jenom jedna? Kam si sednete? Každý na půlku a zády k sobě? To by byl rozchod!
I - i on našel místo ve tvém srdci.
J - ajaj! Vidím rybářský háček… jsi ve znamení ryb? Tak pozor!
K - krasavec k pohledání.
L - je laskavý a odpustí ti kde co, ale nehřeš na to.
M - ty na něj promluvíš a on je úplně mimo.
N - bacha! Tohle bude časem násoska! Třeba se ti povede ho změnit…
O - to je ON, ten pravý.
P - plešatí?
R - ráčkuje?
S - stíhá tě otázkami, protože je žárlivý.
T - tvůj nej (ale co?)
U - určitě je to on?
V - vážně ti důvěřuje.
Z - okouzlil tě zářivým úsměvem.

polibky

4. září 2009 v 17:48 | karolinka |  holki
Ledový polibek
Jak na to:Jedná se vlastně o pouhý náznak polibku,při kterém ale tvému klukovi pořádně zamrazí v zádech.Základemm úspěchu je nikam nespěchat.Přibližuj se pomaličku k jeho rtům a jen lehce přejeď těmi svými,aby je spíše tušil,než cítil.Pak je pozvolna olízni špičkou jazyka a jemně na něj zafoukej.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa.

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst.

Vlhký polibek
Tvůj obličej je mokrý. Přijdeš si, jako by ses líbala z mrožem. Je to všechno možný, jen né romantický! Pozná to podle tvé reakce a nastane trapná chvile ticha...
Jeho polibek prozrazuje:
Určitě by tě rád něžně a dobře líbal. Ale chybí mu ještě cit a zkušenosti.
Tip:
Hele, byla jsi vždycky tak perfektní? Ber to jako výzvu a nauč ho líbat tak, jak to máš ráda.

Letmá pusinka
Ať už na uvítanou nebo na rozloučenou, přibliží se jen tak, aby ti mohl dát letmý polibek. Ale než si ho začneš vychutnávat, už je to pryč.
Jeho polibek prozrazuje:
Jako osoba si pro něj velmi důležitá, to je bez diskuze. Ale tenhle polibek nemá s romantikou nebo šimráním v břiše nic společného. Tímhle přátelským polibkem ti dává najevo, že jsi pro něj důležitá a má tě rád - ale třeba jen jako dobrou kamarádku. To ale také není málo!