Leden 2010

20 věcí které kluky fakt štvou

28. ledna 2010 v 12:02 | karolinka |  holki
1. romantika v bijáku:
Rozhodneš se vytáhnout svého kluka na hustou upíří ságu Twilight. Když ho jako zázrakem překecas a usadíš ho do potomnělého sálu v kině, začneš se k němu už po chvilce přitulně lisat a šeptat mu do ouška: Wow, miláčku ten Taylor má ale sexy tělo! Co kdyby sis dal taky předsevzeti , že na sobě trošku mákneš?

2. Superrande ? Celodenní nákupy!

Už předem navnadíš miláčka smskou: Zítřejší program na rande nechej na mně. Mám pro tebe překvápko! Tvůj kluk si ve své fantazii nejspíš představí spoustu věcí, jen ne celodenni lítačku po nákupním centru, stání před tvou kabinkou a nošení tašek s tvými modními ulovky . Už za hodinku téhle akce bude nejspíš bílý jako křída a zaručeně toho kvůli tomu moc nenamluví...

3.Vezmi si na sebe tohle ...
Tvoji kámoši pořádají velkou párty a ty chceš , aby se tam pořádně blýsknul.
Na postel u něj v pokojíku mu proto připravíš kompletní model na večer- tričko , mikču džíny, pásek i boty. Pokud u něj ve skříni nenajdeš to , co sis představovala. snažíš se svého mazlička přesvědčit, aby s tebou urychleně vyrazil na bleskové nákupy podle tvých nápadů zainvestoval do svého dost chudého šatníku.

Jestli chcete vedet další body co klukům vadí.. tak si kupte časopis Bravo Girl a tam se dočtete vše potřebné ... :-) :-)

masky...

28. ledna 2010 v 11:45 | karolinka |  kosmetika
Pletové masky z lednice

Hydratační maska:
nastrouhej čtvrtku salátové okurky, přidej dvě lžíce zakysané smetany a zamíchej.
Masku nech působit 25minut a opláchni.


Výživná maska:
Rozmačkej půlku banánu a přidej 2 lžíce jogurtu.
zamíchej a nanes na 25 minut na plet.

Čistící maska:
Rozmačkej půlku rajčete a přidej 2 lžíce jogurtu.
Pořádně promíchej a nech ji na obličeji 20minut.