Únor 2010

Co klukům na holkách vadí, ale bojí se to říct

2. února 2010 v 15:14 | karolinka |  holki
Cílem každé holky a ženy je být perfektní a zároveň přirozená. Být nad věcí, vše hravě zvládat a mít vše pod kontrolou. Jenže jsou i chvíle, kdy tím tomu druhému bereme chuť a náladu. Problém je v tom, že kluci spoustu věcí holkám nevytknou, protože nechtějí zbytečně vyvolat hádku. A tak si my holky své chyby často ani neuvědomujeme...
Co mužům na ženách vadí, ale bojí se to říct
Buďte otevřená, na omáčky není zvědavý
Komunikuj o všem, nedělej žádné tajnosti. O tom, že tě tvůj kluk svou špatnou náladou štve, mu klidně řekni. Vyjadřuj se vždy jasně a ne v hádankách. Nesnaž se naznačovat, kluci to stejně nepochopí...Pokud se tě kluk zeptá, jestli se něco děje, tyodpověz pravdu. Nikdy neříkej "ne" nebo "co by se mělo dít". Stejně to na tobě pozná.

Pořádek ano, ale ne za každou cenu
Holka posedlá úklidem není pro kluka ideál. Nemluv proto o úklidu jako o náplni tvého života. Nejvíc kluky dokáže naštvat, když k tobě příde na návštěvu a ty začneš vytírání, místo abyses mu věnovala.

Pochvaly od kluka si náležitě važ
Pochvalu od kluka vždy přijmi a nestěžuj si na její váhu. Na komplimenty neodpovídej dalšími otázkami, a i když tvoji snahu neocení tak, jak jsi si od vykonané námahy slibovala, nebuď zklamaná.

V posteli se nenechte zaskočit
Kluci zbožňují občas jen "rychlovku". Neber to tak, že o tebe nemá tvůj kluk zájem a neodmítej. Nezapomínej říkat klukům "miluji tě". Tato slůvka se jim nikdy neomrzí.

Neříkej mu to, co říkáš kamarádce o vašem vztahu
Pokud se ráda kámošce svěřuješ se svým sexuálním životem, raději o tom svému klukovi neříkej a když, tak jen opatrně. Mezi kluci jsou i takoví, kteří to prostě nemohou pochopit a přijde jim to krajně netaktní. Někteří jsou sice úplně stejní, ale přiznání se nedočkáš.

Láska může znamenat i kamarádství
Nesnaž se být pořád jen rozumná a upjatá. Odpoutej se a udělej sem tam něco bláznivého. Kluci chtějí mít ve svých holkách i kamaráda, se kterým se vyblbnou. A to bez ohledu na věk.

Jak ho sbalit! 25 způsobů jak na to

2. února 2010 v 15:13 | karolinka |  holki
1.usměj se
Miluju holčičí úsměv. Nádherně prosvítí každou tvář!" říká Patrik, 17. Ukážeš, že jsi přátelská a přístupná.


2 Stylovka
"Holka musí mít svůj styl," tvrdí Pavel, 19. Takže se určitě vyplatí zapracovat na svém vzhledu!

3 Grandiózní vstup
"První dojem je nejvíc. Vždycky do místnosti vejdu se vzpřímenou hlavou," říká Betka, 17.

4 Doučování
"Zeptej se ho, jestli nechce společně šprtat na písemku," radí Iva, 15. "Pokud jsi dobrá, bude tě mít za intelektuálku. A jestli v tom pokulháváš, získá pocit, že je borec:-)."

5 Lichometnice
"Něco konkrétního mu pochval, ale radši ať to není zadek. Toho by se mohl leknout." - Jitka, 16

6 Think PINK
"Když chci působit něžně, což na ně platí, obléknu si něco růžového. Plno kluků už mi řeklo, že holky v růžovém si všimnou vždycky." - Iva, 16

7 žádné předsudky!
"Nepřistupuj k němu už předem jako k ,lůzrovi‘. Uvidíš, že na něm hned najdeš plno dobrejch věcí," myslí si Anička, 18.

8 Vysmátá
"Kluci trpí na holky, které si ze sebe dokážou udělat srandu," tvrdí Betka.

9 "Džouky"
Lehké slovní dobírání a vtipkování je podle Milana, 16, spolehlivou návnadou.


10 Správný záměr
Když jsi s klukem, zaměř svoji pozornost jen a jen na něj. Ostatní mužskou populaci nech plavat. "Jinak nepoznám, jestli se ti fakt líbím, nebo prostě flirtuješ s kýmkoliv." - Marek


11 Omamný závoj
Používej lehkou vůni, kterou si dobře zapamatuje. "Kdykoliv ji pak ucítí, vzpomene si na tebe," říká Jitka, 16.

12 Nakloněná rovina
"Když si povídáte, nakloň se k němu (trochu!) a víc otevři oči (s mírou!:-)." - Ája

13 Ptej se
"Využij místa, kde se oba pohybujete. Pokud ho moc neznáš, nahoď nevinnou otázku jako ,Netušíš, jestli lístky na Korn jsou už vyprodané?‘ Dokážeš tak i míru vkusu:-). Anebo na zastávce: ,Ta devítka zrovna ujela, nebo mám výjimečně štěstí?‘ Hlavně odvahu!" povzbuzuje Jitka.

14 Sebedůvěra není nafoukanost
"Holka potřebuje vědět, že jí to sluší, aby se cítila se dobře. To ale ještě neznamená, že se musíš chovat nafoukaně," tvrdí Anička.


15 Pojmenuj ho
Jak jednoduché! Pokud znáš jeho jméno, oslov ho jím. Bude podvědomě cítit zájem a blízkost.

16 Udělej "voči"
"Místo přímého očního útoku na něj mrkni jen tak přes rameno, a až tě zaznamená, po chvilce to zkus znovu. Kouká? Máš ho:-)!" - redakce CG!


17 "Otevři" uši
"Člověk se rád poslouchá, ukazuje tak svou důležitost," říká vztahová specialistka Ája. "Nech ho mluvit a naslouchej, dokážeš mu tak svou pozornost."


18 Skamaraď se...
...s jeho přáteli, spolužáky, přítelkyněmi jeho kámošů. Mnohem snáz tak budeš v dosahu jeho radarů:-).


19 Ukaž, co tě baví
"Mátě něco společného? Tohle by tě ještě včera ani ve snu nenapadlo, co:-)? Dej mu to vědět! Namixuj třeba CD s vaší oblíbenou hudbou," mluví ze zkušenosti Anča.


20 Nech si pomoct
"Chlapi se rádi cítí nepostradatelní, tak ho bez obav požádej o pomoc s čímkoliv. Ať je to ale radši něco, co fakt potřebuješ," říká Lukáš.


21 Pozvi ho někam
Hrůzostrašné, my víme. Abys zmírnila nervy, zkus hromadnou akci. "Zmiň se, že partička se chystá do kina, jestli se nechce připojit." - Betka

22 Nakopni se
Klukům neunikne holka, která je nadšená a zapálená do svých zájmů. "Jakmile tě něco hodně baví," stojí si za svým Patrik, "je jasné, že si toho všimnu."


23 Vlasová technologie
Vtipné gumičky a sponky, copánky, culíky - to všechno přitáhne pozornost. Ale bacha, ať nevypadáš jako naivní "lolitka":-). "Vždycky mě dostane, když si holka - - jen tak, mezi řečí - nechá spadnout pramen vlasů do obličeje a zase ho odhrne. Je to taková jemná, čistě holčičí věc," přemítá Marek.


24 Nikdy ne stíhačka!
"Když kluk ucítí, že děláš psí kusy, aby ses mu přiblížila, zablokuje se," varuje Honza. "Většinou stačí jen lehce ubrat na síle, aby mu to došlo a přišel sám. S citem:-)!"


25 Ty a zas jen ty
Zbývá už jen P.S. Buď sama sebou! "Holka, která je svá a v pohodě, mě přitahuje stokrát víc než taková, která se pořád kontroluje a musí být za každou cenu dokonalá," shrnuje Milan.

Hlášky při rozchodu

2. února 2010 v 15:11 | karolinka |  holki
Nechal tě, ale ty ho pořád miluješ? Tak tady jsou k přečtení některé jejich ušlechtilé hlášky, kterými nás krmí, aby ušetřil své ego! Nevěř jim. Naopak tě nakopnou k tomu, abys začala žít nový, mnohem více vzrušující život.
Hlášky při rozchodu
1. "Promiň. Ale já se cítím mnohem hůř než ty!"
Jasně, kecá. Rozchod bolí oba partnery, ale ten, kdo dává kopačky, je na koni. Už dávno si v hlavě srovnal, že s tebou nechce být. Když ti dal kopačky, buď si jistá, že už o tom uvažoval dávno. Teď, když to má za sebou, si může konečně pořádně užívat!

2. "Tohle není tvoje vina."
Ušlechtilé řečičky o tom, že ty za nic nemůžeš, za všechno může on je jen klišé. Dej mu rázně najevo, že takové řeči si může nechat pro někoho jiného. Zachovej si nadhled. I když jen zdánlivě. Ukážeš mu, jak silná žena jsi. (Rozbrečet se můžeš až když odejde)

3. "Potřebuju víc svobody"

Zase jen řečičky. Když jsi chtěla jít s kámoškama na sklenku, volal ti minimálně třikrát pod záminkou, že se o tebe bojí. Ve skutečnosti tě jen kontroloval. Když byl s kámoši na fotbale, tys mu nevolala ani jednou. Naopak jsi trnula hrůzou, když ve tři ráno nebyl ještě doma. Kdo potom potřebuje více svobody?

4. Scény si nech na jindy

Zatlač slzy a přestaň kvílet. Přece se nebudeš vnucovat, když tě odmítá! Jedovaté poznámky můžeš zkoušet na své rybičky, které to nikomu nepoví. Před ním vystupuj jako silná žena, která dokáže přijmout porážku. I když všechno před ním jen hraješ, zaručeně ho svým noblesním chováním odrovnáš.
5. Bude tě chtít zaručeně vidět
I když ti dal košem, zákonitě ti v brzké době zavolá, že se s tebou chce alespoň na chvíli vidět nebo se tě jen tak zeptá jak se máš. Pozor! Nevolej mu první! mohl by se rozčílit, že ho nenecháš nepokoji a přiznala bys tak svou porážku! Vydus ho a uvidíš, že sám za pár dní zvedne telefon a vytočí tvoje číslo. Pak už je jen na tobě, jestli se s ním budeš chtít znovu sejít.
Toto je bráno tzv. obrazně. Ale svým způsobem je to všechno pravda. Jakmile se s tebou rozejde a už ti nezavolá, 100% si na tebe několikrát vzpomene, a nebude se chtít ponižovat voláním ti.
Jakmile ti řekne, že se s tebou chce rozejít, rozhodně nedělej histerku. Nic v záchvatu zuřivosti neslibuj ani mu nezačni hystericky nadávat. Snaž se být klidná, i když to v tobě bude vřít. Jseš přece silná žena.

7 triků ... a je TVŮJ!

2. února 2010 v 15:10 | karolinka |  holki
Chceš se už konečně stát jeho srdcovou dívkou, ale stále nevíš, jak ho stoprocentně zaujmout? Dnes se místo šprtání do matiky pusť do šprtání našeho sedmibodového flirtovacího návodu! To by v tom byl čert, aby ti odolal i s takovou výzbrojí!
TRIK 1... BARVIČKY!
Potkáváte se skoro každý den například na autobusové zastávce, vídáte se ve škole, občas na sebe narazíte ve fitku...? Zaujmi ho tak, že z tebe nebude moci spustit oči. Je to jednoduché - změň razantně barvu svého oblečení. Pokud neustále nosíš světlé pastelové barvičky, oslň ho ohnivě červenou. Psychologové přišli na to, že právě červená přitahuje největší pozornost ze všech barev! Všiml si tě? Výborně, nyní je čas pro změnu na bílou. Ta totiž tvému klukovi snů sdělí něco ve smyslu: "Ahoj, jsem sympatická a otevřená!" Podobně odborníci přišli na to, že pokud si pod oblečení dáš sexy spodní prádýlko, budeš se cítit mnohem sebevědoměji (a nemusíš ho ani nikomu ukazovat:-)
TRIK 2... VŮNĚ!
Jedním z nejideálnějších míst pro flirtování je diskotéka nebo klub. Tam máš totiž neopakovatelnou příležitost přiblížit se svému idolovi doslova na pár centimetrů! Navíc na tanečním parketě komunikuješ víc řečí těla, než pusou, takže na něj můžeš neustále vysílat tajné signály. A aby všechno splnilo svůj účel, nenech onoho krasavce tančit na druhé straně parketu! Přibliž se k němu, tak bude přirozeně vdechovat vůni tvého těla a právě v tom spočívá ono kouzlo! Tvoje pokožka vylučuje tzv. feromony, což jsou chemické látky napumpované sexuální přitažlivostí v té nejvyšší koncentraci. Už během několika sekund bude tvůj milovaný instinktivně vědět, jestli ho svou vůní přitahuješ. Pokud ano, máš už napůl vyhráno!

TRIK 3... STEP BY STEP

Chystáš se na večírek nebo jinou akci, na kterou je pozvaný také tvůj vyvolený? To je tovoje velká šance! V podstatě máš celý večer, aby se ti podařilo navázat s ním jakýmkoliv způsobem kontakt. Nebuď ale hned hrr, všechno pěkně krůček po krůčku. Ze všeho nejdříve zkus navázat oční kontakt. Dívej se mu dlouze do očí, dokud si tě konečně nevšimne. Až se tak stane, pročísni si třeba vlásky nebo si přilej koly a poté se pokus oční kontakt navázat ještě jednou. Ještě pořád tě sleduje a usmívá se? Bingo! Je připravený na rozhovor. Můžeš se ho například zeptat, kdo ho na večírek pozval, jak se mu tam líbí apod. Ideální vzdáleností při vašem rozhovoru je podle psychologů přibližně jeden metr. Zpozoruješ-li, že se k tobě postupně nenápadně přibližuje, je to víc jak jasný signál, že stačí málo, a je konečně tvůj. A pokud při rozhovoru nesedí jak prkno, ale usmívá se a uvolněně gestikuluje, náleží ti plný počet bodů!

TRIK 4... SLUNÍČKOVÁ ENERGIE

Co kluky na holkách přitahuje daleko víc než dokonalá postava, blond vlasy a sexy oblečení? Jednoznačně pozitivní a přirozeně vyzařovaná energie. Stačí k tomu, že se k němu budeš chovat mile, budeš se na něj usmívat a budeš působit uvolněně. Platí tedy, že čím víc se budeš cítit ve své kůži, tím víc budeš kluky přitahovat. Jak toho docílit, pokud si stydlivka? Jdi ven a užij si slunečného počasí - sluneční záření totiž podporuje tvorbu vitaminu, který se automaticky stará o dobrou náladu, a kromě toho tak parádně načerpáš nových sil. Pokud ovšem není počasí to pravé ořechové, vyraž například s kámoškou někam za sportem. Při sportu se totiž navíc uvolňují hormony štěstí, které se ti při flirtování určitě také sejdou.

TRIK 5... SLADKÉ POKUŠENÍ

Stracciatella, mocca, nugát... V cukrárně na rohu mají spoustu neodolatelných dobrot, tak proč si kvůli štíhlé linii některou z nich čas od času nedopřát? Je ovšem jasné, že tím největším pokušením je pro tebe tvůj idol. Myslíš, že je náhoda, že se například ve škole tak často potkáváte a často tam, kde se objevíš ty, se objeví i on? Není to jen náhoda, nýbrž jedinečná příležitost. Nenech si vaše příští "náhodné" setkání uniknout. Navázat hovor s ním můžeš třeba následovně - dojdi za nim s čokoládou nebo čokoládovou zmrzkou a prozraď mu super tajemství: "Nechceš ochutnat? Je vědecky dokázáno, že čokoláda udělá lidi šťastnějšími..." Účinky čokolády (i flirtování) jsou prokázány!

TRIK 6... ASTROLOGIE

Chceš zaujmout kluka, po kterém házíš očkem už nějaký ten pátek? Určitě si zjisti, v jakém astrologickém znamení se "pan dokonalý" narodil, tak máš super šanci dát se s ním do řeči. Zjisti si potřebné informace o jeho znamení a potom toho chytře využij. Překvap ho poznámkou: "Všimla jsem si, že dokážeš neuvěřitelným způsobem urovnávat hádky a usmiřovat spory. Že ty ses narodil ve znamení Vah?" Zaskočíš ho svými odbornými znalostmi hvězd a jistě ho tím ohromíš!

TRIK 7... SEVEN UP!

Chceš mít pojištěno, že vám vaše první rande skutečně vyjde? Vyber si správný den! Určitě mrkni do kalendáře a všíme si datumů s číslicí 7 a násobků 7. Sedmička je totiž celosvětově rozšířený symbol štěstí. Nejlíp uděláš, když vaše první rande naplánuješ na tyto datumy: 7., 14. 21., 28., 16.(6+1=7), 25.(2+5=7). A i když vaše první schůzka nevyjde přesně podle tvých představ, nevěš hlavu. Vědci přišli na to, že jen u 20% párů je vše v naprostém pořádku už při prvním rande. Ovšem zbylých 80% má velkou naději najít své štěstí při schůzký´ách následujících!

Co o něm prozradí písmo?

2. února 2010 v 15:09 | karolinka |  holki
Tentokrát žádné váhavé zkoumání jeho pohledů, úsměvů a (možná!) dvojsmyslných narážek. Ne. Odteď ho přečteš jedním zkušeným mrknutím!

Nejen že pronikneš do tajných zákoutí jeho duše a objevíš, co se před tebou snaží (marně:-)) skrýt, ale zjistíš i to, jestli se k sobě hodíte. Jediné, co pro to musíš udělat, je ukořistit ukázku jeho rukopisu. Úplně nejlepší by bylo, kdyby se ti podařilo přimět ho napsat ti nějaký vzkaz, kde by se vyskytovalo jeho i tvé jméno. Jakmile budeš tuhle trofej držet v ruce, projdi si všechny naše grafologické klíče a každý z nich ti o tvém panáčkovi:-) leccos prozradí. Jestli jste zatím ve fázi ,jen se okukujem", postačí i stránka z jeho sešitu. Jen mu nevyrvi něco důležitého:-).

1

Klíč č. 1: jak velké napsal tvé jméno
co ti to řekne: Jak moc mu na tobě záleží a co k tobě cítí.
tvé jméno je větší než jeho: Hodně pro něj znamenáš, jsi pro něj důležitá.
jeho jméno je větší tvé: Má dost velkou potřebu zabývat se sám sebou a možná ti nevěnuje tolik pozornosti, kolik by sis zasloužila.
hodíte se k sobě? Je skvělé, pokud jsou vaše jména přibližně stejně velká. Můžete být dobrými přáteli a časem klidně i něčím víc. Bezva!


2

Klíč č. 2: šířka jednotlivých písmen
co ti to řekne: Jakou společnost lidí vyhledává. široká písmena: Ukazují na člověka s velkým okruhem kamarádů.
úzká písmena: Jsou typická pro člověka, který působí plachým dojmem a spíš než široký okruh známých má pár věrných přátel.
hodíte se k sobě? Ano, pokud je šířka vašich písmen podobná. Pokud ne, jeden z vás může mít výrazně větší potřebu chodit do společnosti.


3

Klíč č. 3: vzdálenost mezi slovy
co ti to řekne: Kolik soukromí potřebuje, jak moc je, nebo není otevřený.
slova těsně u sebe: Takový člověk má rád kolem sebe hodně lidí.
větší mezery: Tráví čas raději o samotě, nevyhledává velkou společnost.
hodíte se k sobě? Dobrá je podobná vzdálenost mezi slovy, ale nevadí ani, pokud je jeden z vás větší samotář. Důležité je vaši rozdílnost navzájem respektovat a dělat kompromisy v tom, jak budete trávit společné chvíle.4

Klíč č. 4: otevření písmen
co ti to řekne: Jak je důvěřivý a otevřený světu. nahoře otevřené ,o" a ,a": Píší tak lidé, kteří jsou vůči ostatním otevření a důvěřiví. Pro extrémní případy platí: Nepoví jen to, co neví.
uzavřené ,o" a ,a": Je typické pro lidi, kteří si uchovávají svá tajemství. Jsou vrbami, kterým se každý rád svěřuje.
hodíte se k sobě? Pokud se v otevřenosti neshodnete, bude váš vztah fungovat jen tehdy, když ten ,otevřenější" z vás se naučí zachovávat tajemství a jeho protějšek se nebude bát občas na sebe něco vyzradit.


5

Klíč č. 5: velikost rukopisu
co ti to řekne: Kolik síly a sebedůvěry má při plnění svých přání a snů.
velké písmo: Píší tak temperamentní lidé, kteří se snadno nadchnou pro velké plány a kteří rozhodně netrpí malým sebevědomím.
malé písmo: Prozrazuje životní realisty, jejichž sny jsou spíše skromné. hodíte se k sobě? Dobrá je podobná velikost písma, ale určitě není na škodu, pokud se pisatel menšího písma nechá ,nakazit" nadšením svého protějšku, který naopak zase získá víc životní reality.

Co tím kluk vlastně myslí

2. února 2010 v 15:07 | karolinka |  holki
Mám hlad! = Mám hlad!

Jsem unavený. = Jsem unavený.

Chce se mi spát. = Chce se mi spát.

Nechceš jít do kina? = Případně bych se s tebou rád vyspal.

Můžu tě vzít na večeři? = Případně bych se s tebou rád vyspal.

Můžu ti někdy zavolat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.

Smím prosit? = Případně bych se s tebou rád vyspal.

Nechceš si mailovat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.

Hezké šaty. = Pěkný výstřih.

Vypadáš napjatě. Já tě namasíruju. = Chci tě osahávat.

Co se děje? = Nevím, proč z toho děláš takovou vědu.

Co se děje? = Jaké bezvýznamné samosžírajicí psychické trauma na tebe zase přišlo?

Co se děje? = Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude.

Co budeme dělat? = Nechceš se raději milovat?

Miluji tě. = Chci se s tebou vyspat teď hned.

Taky tě miluju. = No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu.

Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Je to stejné, jako dřív.

Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Stálo to 500,- a není vidět žádný rozdíl.

Promluvme si. = Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možná se potom se mnou vyspíš.

Vezmeš si mě? = Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma.

Neviděli jsme se už někde? = Máš opravdu, ale opravdu pěknou prdelku ...

Dokážu ti, že jsem 100% jiný než ostatní muži = Mám obřízku.

V poslední době mám více pohybu = Nafunguje mi dálkový ovladač na televizi.

Opravdu bych tě rád víc poznal = Vsadil jsem se s klukama o flašku vizoura, že tě dostanu.

To byl fakt super film = Bylo v něm spousta zbraní a rychlých aut a hrály v něm samý prsatý blondýny.

Muž během nákupu:Tohle se mi líbí víc. = Tak už si něco konečně vezmi a pojď domů!

Jak si udržet kluka (co nejdýl)

2. února 2010 v 15:06 | karolinka |  holki
Právě jsi začala nový vztah s klukem a chceš, aby vám co nejdéle vydržel? Nebo máš dlouhý vztah se svým miláčkem, jseš do něj po uši zamilovaná, ale zrovna vám to ve vztahu nějak skřípe? Nevíš co dělat, aniž by jsi něco pokazila a svého kluka tím ztratila? Do této situace se dostává spousta holek a proto pro všechny holky s tímhle problémem máme rady jak si vztah udržet bez zbytečných potíží.
Samozřejmě se ve vztahu hádky občas objevit musí, to už k tomu prostě patří, sama můžeš uznat, že někdy děláme zbytečné chybičky a někdy toho potom litujeme. Proto si zkus přečíst naše rady a zjisti v čem zrovna děláš chybu ty.

10 RAD JAK SI UDRŽET VZTAH S KLUKEM:

1. Žádné záchvaty žárlivosti ! Plně svému klukovi důvěřuj. Čím méně mu budeš věřit, tím méně bude věřit on tobě. Vztah je přece i o důvěře.
2. Když ti na něm něco vadí,řekni mu to. Nemusíte se zbytečně hádat,když si můžete vše vyříkat v klidu.
3. On chce jít na diskotéku a ty chceš jít do kina? Vycházejte si navzájem vstříc. Jednou ty jemu, podruhé on tobě. Vždy se můžete rozumně domluvit.
4. Snaží se v tobě vyvolat žárlivost tím, že flirtuje s jinou holkou? Nenech se rozhodit a flirtuj taky s nějakým klukem. Nakonec budeš vítězem ty.
5. Dej mu občas najevo, co k němu cítíš. Nejen ty, ale i on potřebuje vědět, že ho miluješ.
6. Nechoď se často bavit bez něj. Mohl by si myslet, že už tě nezajímá nebo, že se za něj dokonce stydíš.
7. Trávíte spolu spoustu času a vídáte se každý den? Tak to je špatně! Za nějaký čas si polezete na nervy. Vídejte se o něco méně. Aspoň si budete vzácnější.
8. Hraje v kapele, hraje fotbal, vykonává přímo skvěle nějakou práci nebo je vynikající student? Povzbuď ho k tomu co vykonává a řekni mu, jak se ti jeho snaha líbí. Uvidíš, že bude rád.
9. Naslouchej mu a občas mu i poraď, tohle ocení i kluci.Dokážeš mu tím, že chceš patřit do jeho života i když je nejhůř a ráda mu pomůžeš.
10. Trávíte volný čas doma a často sedíte u televize? Opusťte taky někdy domov a televizi. Nemusíte chodit na diskotéky, když vám to nevyhovuje. Zajděte si do kina nebo do restaurace. a když nejsou peníze,tak si můžete udělat romantickou procházku. Určitě to váš vztah posílí.

Co před klukem nikdy neříkej...

2. února 2010 v 15:05 | karolinka |  holki
  • Zítra s námi půjde do kina kámoška. V čem byla tvoje bývala lepší než já???
  • Nejsem v té sukni moc tlustná???
  • Půjdeš semnou nakupovat???
  • Co si mám vzít na sebe???
  • Víš co???Budeme jen kamarádi...
  • Musíme si promluvit!!!
  • Miluji tě,ty můj malinkatý medvídku,prdelinko!!!
  • Můj bejvalej kluk líbal fakt skvěle!!!


U toho 5bodu to je vážně pravda mám s tim svojí vlastní zkušenost... :( :( :(

čeho se kluci bojí

2. února 2010 v 15:03 | karolinka |  holki
1 .......ŽE JE HOLKA, O KTEROU STOJÍ, ODMÍTNE Než kluci osloví holku svých snů, dlouho si lámou hlavu, jak nejlíp by to měli udělat: "Co jí mám říct, aby z toho nebyl trapas? A jak mám reagovat, když mi dá košem?" Odmítnutí od holky je pro pány tvorstva největší potupa. Hned o sobě začnou pochybovat, a to jejich sebevědomí samozřejmě srazí na nulu.Co můžeš dělat??Když tě nějaký kluk pozve na rande a ty vidíš, jak strašně je z toho nervózní, zkus k němu být milá. Pokud o jeho pozvání nestojíš, přidej ke svému odmítnutí nějakou šetrnou výmluvu a milý úsměv. Chovej se tak, aby měl pocit, že je naprosto úžasný, jen není boužel tvůj typ. Pokud se ti líbí, je všechno jednodušší. Dej mu najevo, že tě těší, že tě oslovil jako první. Dodáš mu tím ještě víc odvahy. 2 .......ŽE SI JEJICH TĚLO BUDE DĚLAT, CO CHCE Poprask v bazénu! ON v klídku postáva na okraji bazénu a jen tak pozoruje holky. Najednou, bez jakéhokoli varování, se mu "něco" začne zvedat v plavkách - a zrovna všem na očích! Podobná situace je pro každého kluka přímo hororovou představou. Bojí se, že bude kámošům pro smích a že si z něj teď budou na věky utahovat i holky. Chudáci kluci prostě občas nemají svoje tělo pod kontrolou....Co můžeš dělat??Také při líbání se může tvému klukovi stát, že se mu vzbouří hormony a že na to jeho tělo zareaguje "po svém". Zůstaň nad věcí, a pokud nemáš zábrany, klidně ho pochval: "Jejda, ani jsem nevěděla, že tě dokážu hned takhle rozpálit!" Když na koupališti uvidíš kluka s tímhle problémem, koukni se radši jinam a neuváděj ho do rozpaků tím, že na něj budeš překvapeně zírat. 3 .......ŽE HOLKA OMDLÍ ZE ZÁPACHU JEJICH NOHOU Příjde ke svojí lásce na návštěvu, zuje si boty a v tu chvíli ho udeří do nosu hustý závan připomínající olomoucké syrečky. To ne! Dokonce to cítí i on sám! Těžko teď může před svojí holkou utajit, že má problém: prostě mu smrdí nohy. Takový trapas! A zrovna tak má každý kluk hrůzu z toho, aby mu holka nevytkla, že mu páchne z pusy nebo že je cítit potem.Co můžeš dělat??Také kluci se stydí za svoje výrazné tělesné pachy! Tvého kluka by mohlo ranit, když ho na to nešetrně upozorníš. Nejlepší bude, když začneš mluvit o sobě. Třeba, že ti trvalo dost dlouho, než sis pro sebe našla ten vhodný deodorant. Tím nahodíš potřebné téma a lehce pak odbočíš i k němu. 4 .......ŽE JE BUDOU OSTATNÍ POVAŽOVAT ZA PADAVKY A SLABOCHY Při volejbalovém turnaji ho nikdo nechce do družstva, když ho vyvolá učitel, zrudne jako rak... Přitom by tak rád byl za drsňáka, který má vždycky v záloze nějakou machrovskou prupovídku. Přál by si, aby ho kámoši měli za vzor a aby po něm holky šílely. Jakmile má pocit, že ho někdo považuje za nulu, zpanikaří. Je pro něj hyperdůležité, aby ho ostatní uznávali. Co můžeš dělat?? Kluci, kteří se obávají, že je nebudou ostatní respektovat, se většinou chovají jako frajírci. Ani v nejmenším netuší, že díky tomu působí spíš jako arogantní náfukové. Pokud chceš odhalit pravou tvář nějakého takového "supermana", měla bys mu naznačit, že máš radši citlivé a jemné kluky. 5 .......ŽE HO MAJÍ PŘÍLIŠ MALÉHO Ach jo! Kluci a jejich pýcha. Spousta z nich se stresuje kvůli velikosti svého penisu. Věčně se zabývají otázkami: "Nemám ho moc malého? Anebo snad moc velkého, tlustého, tenkého enbo křivého?" Tajně okukují ve sprchách kámoše, třeba po hodině tělocviku, srovnávají a zoufají si. Jedním jsou si skoro všichni jistí: "Nejsem normálni. Až toho mýho uvidí nějaká holka, bude se mě mít jen srandu".Co můžeš dělat??Stejně jako ty ráda slyšíš, že se tvoje tělo líbí tvému klukovi, také je potěší, když mu občas zalichotíš. A nemusí se to rozhodně týkat jeho penisu. Také několik pochvalných slov o jeho vypracovaných svalech nebo o jeho novém účesu mu zvedne sebevědomí. A kdyby přece jen...tak mu můžeš naznačit. že na velikosti stejně nezáleží. 6 .......ZE SVÝCH I TVÝCH SLZ Už od dětství kluci poslouchají spoustu nesmyslných povídaček o tom, že indiáni neznají bolest nebo že kluci nepláčou. Proto si spojují pláč se slabostí, s něčím, co je pro chlapy nedůstojné. A pokud jim snad není někdy do smíchu, vybrečí se v bezpečném úkrytu svého pokoje. Ale nejenom jejich vlastní slzy jim nahánějí strach! Nejsou v pohodě, ani když pláče jejich holka.Co můžeš dělat??Kluci jsou nemotorní, když mají dát najevo svoje pocity. Když uvidíš, že tvého kluka anebo kamaráda něco trápí, vezmi ho kolem ramen a ujisti ho, že se ti může s čímkoli svěřit a že ti může opravdu důvěřovat. Možná překoná svůj strach a otevře se ti. Nový komentář

krasné topíky

2. února 2010 v 15:02 | karolinka |  oblečení
zdroj: promod.eu