Hlášky při rozchodu

2. února 2010 v 15:11 | karolinka |  holki
Nechal tě, ale ty ho pořád miluješ? Tak tady jsou k přečtení některé jejich ušlechtilé hlášky, kterými nás krmí, aby ušetřil své ego! Nevěř jim. Naopak tě nakopnou k tomu, abys začala žít nový, mnohem více vzrušující život.
Hlášky při rozchodu
1. "Promiň. Ale já se cítím mnohem hůř než ty!"
Jasně, kecá. Rozchod bolí oba partnery, ale ten, kdo dává kopačky, je na koni. Už dávno si v hlavě srovnal, že s tebou nechce být. Když ti dal kopačky, buď si jistá, že už o tom uvažoval dávno. Teď, když to má za sebou, si může konečně pořádně užívat!

2. "Tohle není tvoje vina."
Ušlechtilé řečičky o tom, že ty za nic nemůžeš, za všechno může on je jen klišé. Dej mu rázně najevo, že takové řeči si může nechat pro někoho jiného. Zachovej si nadhled. I když jen zdánlivě. Ukážeš mu, jak silná žena jsi. (Rozbrečet se můžeš až když odejde)

3. "Potřebuju víc svobody"

Zase jen řečičky. Když jsi chtěla jít s kámoškama na sklenku, volal ti minimálně třikrát pod záminkou, že se o tebe bojí. Ve skutečnosti tě jen kontroloval. Když byl s kámoši na fotbale, tys mu nevolala ani jednou. Naopak jsi trnula hrůzou, když ve tři ráno nebyl ještě doma. Kdo potom potřebuje více svobody?

4. Scény si nech na jindy

Zatlač slzy a přestaň kvílet. Přece se nebudeš vnucovat, když tě odmítá! Jedovaté poznámky můžeš zkoušet na své rybičky, které to nikomu nepoví. Před ním vystupuj jako silná žena, která dokáže přijmout porážku. I když všechno před ním jen hraješ, zaručeně ho svým noblesním chováním odrovnáš.
5. Bude tě chtít zaručeně vidět
I když ti dal košem, zákonitě ti v brzké době zavolá, že se s tebou chce alespoň na chvíli vidět nebo se tě jen tak zeptá jak se máš. Pozor! Nevolej mu první! mohl by se rozčílit, že ho nenecháš nepokoji a přiznala bys tak svou porážku! Vydus ho a uvidíš, že sám za pár dní zvedne telefon a vytočí tvoje číslo. Pak už je jen na tobě, jestli se s ním budeš chtít znovu sejít.
Toto je bráno tzv. obrazně. Ale svým způsobem je to všechno pravda. Jakmile se s tebou rozejde a už ti nezavolá, 100% si na tebe několikrát vzpomene, a nebude se chtít ponižovat voláním ti.
Jakmile ti řekne, že se s tebou chce rozejít, rozhodně nedělej histerku. Nic v záchvatu zuřivosti neslibuj ani mu nezačni hystericky nadávat. Snaž se být klidná, i když to v tobě bude vřít. Jseš přece silná žena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | E-mail | 10. února 2010 v 12:44 | Reagovat

přidám další hlášku, ačkoliv jsem neměla nikoho jiného, než jeho, rozešel se se mnou tímto písemným sdělením:
Majko, nevím s kým ještě něco máš , nebo nemáš.........konec konců jsi dospělá a víš co děláš. Ale toho se já účastnit nechci..... měj se hezky. tentokrát píše Michal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama